Advertise here

‘काने’अनिल परियार हत्याकाण्डका मुख्य आरोपित दिब्यनगरका अशाेक भण्डारी पक्राउ

खबर चितवन

खबर चितवन

चितवन,२४ जेठ । १३ महिनाअघि भरतपुर महानगरपालिका-७ कृष्णपुरमा भएकाे अनिल परियार हत्याकाण्डका मुख्य आराेपित पक्राउ परेको चितवन प्रहरीले जनाएको छ । ‘काने’ भनिने अनिल परियार नेपाली कांग्रेसका कार्यकर्ता थिए । गत वर्ष सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनकाे प्रचार प्रसारकाे अन्तिम दिन वैशाख २५ गते साँझ साढे ७ बजे परियारकाे हत्या भएकाे थियाे ।

उक्त घटनापछि भरतपुरमा प्रदर्शनसँगै यहाँको राजनीतिक माहोल केही उत्तेजित भएकाे थियाे । तर प्रहरीले घटना राजनीतिक नभएर व्यक्तिगत रिसईबीले भएकाे भन्दै अनुसन्धान अगाडि बढाएकाे थियाे । अनिललाई धारिलाे हतियारले प्रहार गर्ने भरतपुर महानगरपालिका-२६ दिब्यनगर बस्ने ३८ वर्षीय अजयसिंह भनिने अशाेक भण्डारी पक्राउ परेकाे चितवन प्रहरीका प्रवक्ता डीएसपी विजयराज पण्डितले जानकारी दिए ।

भण्डारी घटनाकाे मुख्य याेजनाकार भएकाे डीएसपी पण्डितकाे भनाइ छ । यसअघि पनि उक्त हत्याकाण्डसँग जाेडिएका केही व्यक्तिहरू पक्राउ परेर कारबाही भाेगेका थिए । भारतबाट नेपाल फर्कँदै गरेका अशाेकलाई रूपन्देही प्रहरीकाे सहयाेगमा बेल्हिया (सुनाैली) बाट साेमबार मध्यराति पक्राउ गरिएको चितवन प्रहरीले जनाएकाे छ । थप अनुसन्धानका लागि बुधबार चितवन जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरेकाे डीएसपी पण्डितले जानकारी दिए ।

 

Related Posts

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
Array
शेयर गर्नुहोस:

Discussion about this post

ताजा समाचार
‘बाई बाई सुगर’को भर पर्दा सास्ती पाएपछि गण्डकी प्रदेशका पूर्वमन्त्री सिआइबीको शरणमा

‘बाई बाई सुगर’को भर पर्दा सास्ती पाएपछि गण्डकी प्रदेशका पूर्वमन्त्री सिआइबीको शरणमा

काठमाडौं । ‘मधुमेह चट’ हुने भन्दै हिजोआज सामाजिक सञ्जाल फेसबुकतिर भिडिओहरू प्रशस्त आउने गरेका छन्। विभिन्न कम्पनीका नाममा आयुर्वेदिक क्याप्सुल,...

महिला एशिया कपमा नेपालको विजयी शुरुवात, युएईमाथि ६ विकेटको जित

महिला एशिया कपमा नेपालको विजयी शुरुवात, युएईमाथि ६ विकेटको जित

काठमाडौँ । नेपालले जारी महिला एशिया कपमा नेपालले विजयी शुरुवात गरेको छ । आज भएको उद्घाटन खेलमा नेपालले युएईलाई ६...

सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत

सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत

चितवन । नारायणगढ– मुग्लिन सडकको सिमलतालमा गत असार २८ गते पहिरोमा परी त्रिशूली नदीमा बेपत्ता भएका दुई बसका यात्रुमध्ये अहिलेसम्म...