Advertise here

प्रदिप रुङ्गटालाई पक्राउ गर्न चितवन कांग्रेसद्धारा प्रधानमन्त्री समक्ष आग्रह

खबर चितवन

खबर चितवन

चितवन,२३ वैशाख ।  नेपाली कांग्रेसका नेता तथा पोल्ट्री व्यवसायी शंकर कँडेललाई आत्महत्या गर्न दुरुत्साहन गर्ने प्रदिप रुङ्गटा पक्राउ गर्न चितवन कांग्रेसले प्रधानमन्त्री समक्ष आग्रह गरेको छ । चितवन कांग्रेसका पूर्व कोषाध्यक्ष र वर्तमान महासमिति सदस्य रहेका कँडेललाई आत्महत्या गर्न दुरुत्साहन गर्ने रुङ्गटालाई पक्राउ गर्न प्रधानमन्त्रीलाई उहाँकै निवास बालुवाटारमा भेटेर सभापति राजेश्वर खनालले आग्रह गरेका हुन् ।

आग्रह पछि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले सो विषयमा आफु गम्भिर रहेको बताउँदै फरार रहेका रुङ्गटालाई यथाशिघ्र पक्राउ गर्न प्रहरीलाई निर्देशन दिए । सभापति खनालसँगै निवर्तमान सभापति जितनारायण श्रेष्ठ, पूर्वमन्त्री मिलनबाबु श्रेष्ठ, शिवराम केसी लगायतका कांग्रेस नेता बालुवाटार पुगेका थिए ।

उनीहरुले गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ र कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवासँग पनि भेटवार्ता गरि रुङ्गटालाई यथाशिघ्र पक्राउ गर्न आग्रह गरेका थिए । कँडेलको न्यायको लागि भन्दै चितवनमा आज शनिबार दिनभरी चक्काजाम गरिएको थियो । तर, चितवन कांग्रेसले भने दिउँसो १ घण्टाका लागि मात्रै चक्का जाम गरिएको जनाएको छ । सो बाहेकका कार्यक्रम चितवन कांग्रेसको नरहेको सभापति खनालको दाबी छ ।

Related Posts

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
Array
शेयर गर्नुहोस:

Discussion about this post

ताजा समाचार
‘बाई बाई सुगर’को भर पर्दा सास्ती पाएपछि गण्डकी प्रदेशका पूर्वमन्त्री सिआइबीको शरणमा

‘बाई बाई सुगर’को भर पर्दा सास्ती पाएपछि गण्डकी प्रदेशका पूर्वमन्त्री सिआइबीको शरणमा

काठमाडौं । ‘मधुमेह चट’ हुने भन्दै हिजोआज सामाजिक सञ्जाल फेसबुकतिर भिडिओहरू प्रशस्त आउने गरेका छन्। विभिन्न कम्पनीका नाममा आयुर्वेदिक क्याप्सुल,...

महिला एशिया कपमा नेपालको विजयी शुरुवात, युएईमाथि ६ विकेटको जित

महिला एशिया कपमा नेपालको विजयी शुरुवात, युएईमाथि ६ विकेटको जित

काठमाडौँ । नेपालले जारी महिला एशिया कपमा नेपालले विजयी शुरुवात गरेको छ । आज भएको उद्घाटन खेलमा नेपालले युएईलाई ६...

सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत

सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत

चितवन । नारायणगढ– मुग्लिन सडकको सिमलतालमा गत असार २८ गते पहिरोमा परी त्रिशूली नदीमा बेपत्ता भएका दुई बसका यात्रुमध्ये अहिलेसम्म...